Per Crucem Tuam – warsztaty muzyki liturgicznej

Parafia: Warszawa. Św. Andrzeja Boboli
Wspólnota: Duszpasterstwo Akademickie „Dąb”
Instrumentalno-wokalne Warsztaty Muzyki Liturgicznej "Per Crucem Tuam' odbędą się w dniach 23-25 lutego. Zajęcia poprowadzą Hubert Kowalski oraz Joanna Wydorska. Zapisy do 16 lutego

Czas warsztatów będzie okazją do kształcenia muzycznego, uczenia się pracy w zespole, nabycia bądź poszerzenia doświadczenia śpiewania w chórze wielogłosowym, grania w zespole instrumentalnym, a także do spotkania inspirujących ludzi zafascynowanych muzyką. Będziemy mieli okazję porozmawiać z osobami, które głoszą Ewangelię za pomocą dźwięków, wysłuchać świadectwa wiary, podzielić się swoim doświadczeniem… Przed nami czas wyjątkowych spotkań!

DLA KOGO?
– Dla osób śpiewających (umiejętność czytania nut nie jest wymagana, aczkolwiek na pewno ułatwi pracę z materiałem).
– Dla osób grających na instrumentach orkiestrowych, którzy ukończyli co najmniej IV klasę szkoły muzycznej II stopnia. Jeśli natomiast będą chętni z młodszych klas lub z I stopnia, prosimy o kontakt mailowy z taką informacją, jak również o wypełnienie formularza zgłoszeniowego. UWAGA, dla sekcji orkiestrowej warsztaty zaczynają się 24 lutego!

GDZIE?
Sanktuarium św. Andrzeja Boboli znajduje się przy ul. Rakowieckiej 61 w Warszawie. Warsztaty zakończą się półgodzinnym koncertem o godz. 19.00, a tuż po nim wspólną Eucharystią w Sanktuarium. Podczas tej Mszy chór warsztatowy będzie posługiwał muzycznie.

ILE?
Koszt udziału: 60 zł od osoby.

ZGŁOSZENIA
Żeby wziąć udział, niezbędne jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego: https://mike1657.typeform.com/to/thOsdY
Zapisy trwają do 16 lutego!

KONTAKT
e-mail: warsztatymuzyczne@dadab.pl
Telefon: 796 924 742
facebook.com/scholadebowa